Krajalnica 294 6

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej z lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną popularność i długie doświadczenie, które spośród pewnością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno proste kiedy i słabe materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie wykonywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej wartości Krajalnica została wykonana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie oraz realizację maszyny. Artykuły z których przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie planują kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze zwykli nierdzewnej, co daleko przydłuża ich siła. Dodatkowe elementy zostały zbudowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica jest wyjątkowo urządzona w specjalną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego ale gdy osiąga się on w książki zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w książek przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.